איתור אנשים – כל המידע הנחוץ

קיימים כל מיני סוגים של מקרים קלאסיים, אשר אנשים פונים למשרדי חקירות פרטיות על מנת שיבצעו עבורם פעולה כמו איתור אנשים. למשל, כאשר קרוב משפחה נעלם או ניתק את הקשר, חייבים אשר נעלמו ושינו את כתובתם, חייבים שברחו מן הארץ באיזו שהיא דרך ועוד. כל המקרים הללו, רק גורמים לצורך של איתור אותם אנשים באופן מקצועי ומדויק.

רק באמצעות חוקר פרטי, ניתן יהיה לבצע פעולה חשובה ומקצועית כמו איתור אנשים. חוקרים פרטיים אלה, עברו הכשרות מיוחדות ועובדים תחת החוק ובדיסקרטיות רבה. ישנם איתורים של אנשים שונים, אם בשל מטרה עסקית, או לצרכים פרטיים הנובעים מסיבות שונות .ומהותיות

איתור אנשים הנמצאים מחוץ לגבולות המדינה

ישנם מקרים רבים, אשר הצורך של איתור אנשים נעשה גם מחוץ לגבולות המדינה. לא תמיד ניתן לדעת אם אדם מסוים נמצא בישראל או מחוצה לה. רק למשרד חקירות פרטי, קיימים הכלים היעילים לאיתור של אנשים מסוימים וכן, גם ידע למטרת חקירות בינלאומיות, קיים בקרב משרדי חקירות מוכרים העוסקים בנושא ספציפי זה.

למעשה החקירה למטרת איתור אנשים מתחילה בישראל ונמשכת הלאה מחוץ לגבולות. לעיתים מדובר על אישה שחטפה את ילדיה בניגוד לרצונו של הבעל ונעלמה יחד עם ילדיה לארץ לא ידועה. מקרים אלה הינם רבים ויש לאתר גם את משרד החקירות הנכון, בכדי לקבל תוצאות משביעות רצון. מומלץ למצוא משרד העובד שנים רבות וברשותו צוות של חוקרים מיומנים שנים מן השורה הראשונה, אשר עברו הכשרות בתחום והם בעל ניסיון רב וציוד מעקב משוכלל, כשאר עדויות מהמשרד, ישמשו כראיות בביהמ”ש.

איתור אנשים למטרות עסקיות ואיתור אנשים למטרות פרטיות וההבדל ביניהם

קיים הבדל בין איתור אנשים, למטרות עסקיות או למטרות פרטיות. ההחלטה היא כיצד לפעול ולעבוד כאשר משרד החקירות ישתמש בציוד מתקדם ויפעל על פי פעולות חוקיות בלבד. יש למצוא משרד חקירות פרטיות, אשר יענה על צרכיכם הספציפיים. אחד ממשרדי החקירות הפרטיות המובילים, הינו עדי שירותי מידע, אשר עוסק שנים במגוון נושאים רגישים של חקירות פרטיות תחת מקצועיות מופתית ודיסקרטיות מרבית. המשרד עובד באופן חוקי, תחת רישיון משרד המשפטים שמספרו: 218073 ומנוהל ע”י עדי אביאני, כאשר המשרד עוסק בחקירות פיננסיות, במגזר העסקי והפרטי, חקירות של בני זוג בדבר בגידות, איתור נעדרים ועוד.

WhatsApp chat