איתור נעדרים – רק ע”י מומחים בתחום זה

אנו עדים לתופעה מוכרת, כמו מודעות בדבר חיפוש נעדר או מעדרת מרובד גילאים שונים. כל מודעה כזאת מצמררת, היות ותמיד אנו חוששים שהבן, הבת ההורים או החברים לא יהפכו אף הם לנעדרים. המשטרה ,ידיה מלאות בעבודה ולא תמיד היא מוצאת נעדר או נעדרת. טבעי הדבר שאם מדובר בבן או בת משפחה, המשפחה חווה רגעים קשים מנשוא ופונה למשטרה כצעד הראשון עבור איתור נעדרים. מודעות נשלחות ברשתות החברתיות, בעיתונים, במהדורות החדשות של הערוצים הגדולים בטלוויזיה ועדיין לא מוצאים את הנעדרים.

הבעיה במדינת ישראל שמי שחשוף הכי הרבה לנושא ההיעדרות, הינם חיילים , בשל המצב הביטחוני הלא יציב והמסוכן בארצנו. גם נערות צעירות, חשופות יותר להיעדרויות ולכן, כאשר המשטרה לא מסייעת מספיק בנושא של איתור נעדרים, המשפחה פונה למקורות פרטיים אחרים כמו משרדי חקירות המתמחים באיתור וחיפוש של נעדרים.

הצעד הראשון של איתור נעדרים

כאשר מגיעים למשרד חקירות פרטיות, אשר מתמחה בנושא רגיש כגון איתור נעדרים, החוקר הפרטי יהיה מעוניין בפרטים רבים על הנעדר ואפילו יבקש את התיק מהמשטרה, על מנת להתחקות על פרטים שעשויים להיות מכריעים במציאת הנעדר\ת. משפחה תצטרך לתת עדות לגבי הנעדר\ת כמו אופי, מנהגים מסוימים שהוא או היא היו רגילים בהם, מקומות שבהם אהבו לשהות, פרטי היום האחרון שבו נראו הנעדר או הנעדרת, חברים וחברות שעמם נהג לשהות, מי היה החבר או החברה הטובים ביותר שידעו עליו או עליה פרטים רבים יותר ועוד.

הפרטים על הנעדר או הנעדרת יכללו: תיאור מדויק של הנעדר\ת, גובה, משקל, צבע שיער ואורך שיער, גוון העור , גוון העיניים, סימנים בולטים כגון נקודת חן בולטת, קעקוע ועוד. לפעמים נלקחת האפשרות כי הנעדר\ת נחטף בשל חטיפה של גורמים עוינים, בריחה בגלל ריב או סכסוך, היעלמות מהארץ בשל חובות או סיבה אחרת. לעיתים חקירה מעין זו, מסתיימת גם מחוץ לגבולות המדינה. העבודה נעשית סביב השעון, היות וחבל לאבד זמן, כל עוד ההיעדרות הייתה לא מזמן.

פנייה למשרד חקירות פרטיות המתמחה באיתור נעדרים

היות ובישראל, קיימות חברות לחקירות פרטיות רבות, הבחירה עשויה לבלבל או אפילו להטעות. זו הסיבה שיש לבחור במשרד חקירות פרטיות, אשר מתמחה בנושא של איתור נעדרים. אחד ממשרדי החקירות המוכרים בתחום , הינו משרד עדי שירותי מידע. המשרד פועל שנים ומנוהל ע”י עדי אביאני. אשר מחזיק בצוות חוקרם פרטיים מן השורה הראשונה. הצוות כשאר מקבל חקירה לגבי נעדר או נעדרת, מתחיל מיד בחקירה ועובד סביב השעון. המשרד פועל כחוק תחת רישיון משרד המשפטים אשר מספרו הינו: 218073 והוא עוסק בתחומם נוספים כגון חקירות כלכליות אם במגזר העסקי וכן במגזר הפרטי.

WhatsApp chat