איתור קרובי משפחה באמצעות חוקר מנוסה

העולם שלנו מלא תהפוכות שקשורות גם לגורל במידה מסוימת ולהיסטוריה של מלחמות, אשר בגינן היה הצורך בהגירה לארצות שונות. רבים עלו לארץ, כאשר הם אינם יודעים, מה עלה בגורל בני משפחתם, במיוחד בתום מלחמת העולם השנייה. הצורך של איתור קרובי משפחה הפך לנדרש יותר והרבה מצאו את קרוביהם. עבודה זו אינה פשוטה ואף מורכבת ביותר, קשה למצוא קרובים באמצעות בית התפוצות, או באמצעות המדור לחיפוש קרובים ולכן, אלה שלא הצליחו עדיין למצוא את קרוביהם, יפנו למשרד חקירות פרטיות, אשר מתמחה בתחום זה.

ישנן חקירות הקשורות לנושא איתור קרובי משפחה, כאשר יש להפעיל קשרים בינלאומיים. ישנן חקירות המתנהלות בנושא, כאשר הרקע הינו שונה. לדוגמא סרבן גט, אדם שהוא קרוב משפחה וחייב כספים למשפחתו ופשוט נעלם מהארץ ושומר על “פרופיל נמוך”, מה שמקשה יותר את החקירה והראיות ועוד. על מנת להגיע לתוצאות הרצויות ולמצוא את קרובי המשפחה, יש להיעזר במשרד חקירות פרטיות, אשר מתמחה באיתור מורכב זה.

איתור קרובי משפחה לצורכי משפט

יש לציין, כי איתור קרובי משפחה נדרש בעת הליכים משפטיים, כאשר מדובר על גירושין, דיני ירושה, כשאר קרוב המשפחה הוא אחד מהיורשים. איתור זה, נדרש גם על בעלות של נכסים, או על תשלום חובות, כאשר החוב מוטל על קרוב המשפחה שלא אותר. יש לציין, כי מדובר על תהליך שמורכב משלבים רבים. יש לנסות את העקבות שהקרוב השאיר אחריו כגון חשבונות בנק, כרטיסי אשראי, תצלומים של מצלמות אבטחה, דוחות תנועה, נתונים לגבי יציאה מגבולות ישראל, השכרת דירות שביצעו. הקושי הופך לרב יותר כאשר קרובי המשפחה, יודעים כי עוקבים אחריהם והם עושים ככל שביכולתם לטשטש עקבות.

רק חוקר פרטי ומיומן בכל ההליכים של איתור קרובי משפחה יוכל להתחקות על העקבות, כאשר הוא מכן תכנית מראש המכילה את השלבים לאיתורו. ניתן למצוא אנשים אשר מחפשים קרובי משפחה על מנת לחדש את הקשר ביניהם, או למטרת משפט. החכמה היא להתחקות אחר קרובי המשפחה, מבלי שישימו לכך לב.

משרד החקירות שמתמחה באיתור קרובי משפחה

לא כל משרד חקירות מיומן בנושא של חיפוש קרובי משפחה ולכן, יש לבצע בירור מעמיק, לפני שמוצאים משרד מיומן המתמחה בנושא זה. אחד ממשרדי החקירות המוכרים בתחום זה, הינו עדי שרותי מידע המספק שירותי חקירות, בילוש, מעקב וחקירות בנושאים השונים כגון: מעקב, מודיעין, בילוש, חקירות כלכליות, בנקים רשויות וכן, חברות פרטיות. המשרד הינו מוביל היות וקיים בו צוות חוקרים מקצוע עם ניסיון של שנים רבות והוא משתמש בשיטות חדשניות כגון טקטיקת חקירה ואיתור של אנשים, הבאת הוכחות הקבילות בביהמ”ש ועוד.

WhatsApp chat