בדיקת נאותות – לפני שמשקעים, עוצרים! קבלו הכל על השולחן

בדיקת נאותות – “בדיקת רקע”

אנו מכירים סוגים שונים של חקירות, אם פיננסיות, אם של בגידות בבני זוג, אם בשל מטרת ריגול בקרב עובדים בתאגיד, או בית עסק וכדומה. על תחום חקירות כגון בדיקת נאותות רבים עוד לא שמעו. במילים אחרות, בדיקה זו נקראת גם “בדיקת רקע”. המטרה של הבדיקה, הינה להוכיח כי האדם שאחריו עוקבים או שעליו מתבצעת החקירה הפרטית, יש לו איזה שהוא אינטרס להסתיר פרטים ועובדות שהשתיקה יפה להן..

גם מקומות עבודה, כאשר מדובר על מקומות רגישים אשר מעוניינים להעסיק אדם בתפקיד בכיר או מסווג, הם שוכרים בלש פרטי ממשרד חקירות ידוע, על מנת שיבצע עבורם בדיקת נאותות וכן, על סמך תוצאות אלה, הם מחליטים אם לאייש את התפקיד או להמשיך בחיפושים אחר עובד מתאים אחר.

בדיקת נאותות גם בבחירת שותף לעסק

למעשה, בדיקה זו מוכרת בעולם כולו הנקראת באנגלית:” DILIGENCE DUE”. אם למטרה עסקית או פרטית ולכן, כאשר בעל חברה , בית עסק או תאגיד, מחפשים שותף, הם בראש ובראשונה, יבצעו בדיקת נאותות. הבדיקה כוללת מרכיבים רבים מעברו של האדם שכנגדו מתבצעת החקירה הפרטית וזאת, על פי הצרכים והמטרות של בדיקה ספציפית זו. כאשר מתחילים בחקירה זו של בדיקת רקע {נאותות} מתחילים עם ההיסטוריה האישית של האובייקט, בניית פרופיל אישי או עסקי, כל המידע לגבי הרכוש, הלקוחות, ההכנסות, היקף פעילות עסקית וכדומה.

מקומות עבודה רציניים, תמיד יאמתו את קורות החיים של העובד שהגיש מועמדות לעבודה, לגבי לימודים, תארים ואימות כל הפרטים החשובים והרלבנטיים לקבלתו לעבודה, עברו הצבאי וכדומה.

בדיקת נאותות יכולה למנוע בעיות בתחומי חיים שונים ישנם אנשים שלפני שהם קושרים את חייהם בבן או בת זוג, מבצעים בדיקת נאותות אם בדבר , חשש לפני נישואין וביטחון בבן או בת זוג שלא יבגדו או ינצלו את הבן זוג וכדומה.

מטרתה של בדיקה זו הינה אחת – קבלת פרטים שבן או בת הזוג, מנסים להסתיר כמו פרטים מהותיים מעברו\ה כגון בגידות, מעשי נוכלות ועוד. למעשה, הרבה בעיות יכולות היו למצוא את פתרונן, אם בדיקות חשובות אלה, היו מתבצעות בזמן. יש לעבוד עם משרד חקירות, אשר מתמחה בסוג בדיקת אלה, על מנת לבל את התוצאות המהימנות ביותר. אחד ממשרדי החקירות אשר מתמחה בסוג זה של חקירות, הינו עדי שירותי מידע, אשר ועל שנים ומחזיק בצוות חוקרים מקצועיים בתחומים שונים ומגוונים. המשרד מחזיק ברישיון משרד המשפטים שמספרו: 218073 ומנוהל ע”י עדי אביאני. כמו כן, המשרד מתמחה גם בחקירות פיננסיות במגזר העסקי, בקרב חברות פרטיות ובמגזר הפרטי.

צוות החוקרים שלנו יגלה עבורכם הכל

שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
נושא הפניה
הודעה

פוסטים אחרונים
WhatsApp chat