בדיקת פוליגרף פשוטה יכולה להפיג לא מעט חששות

ממש כמו מערכת של שותפות, אשר מושתת על אמון הדדי, כך גם יחסיהם של בני זוג. לעיתים, כאשר קיים חשד או שהאמון נפגע, בדיקת פוליגרף בגידה, היא הפתרון המוצלח שיכול לפתור את בעיית חוסר האמון או לאימות החששות. בדיקה זו, נועדה לפתור את חוסר הוודאות שהיא יכולה מצד אחד, לגרום להוצאת האמת לאור, אך מצד שני, בדיקה זו עשויה גם להיות כואבת והכול בהתאם לתוצאותיה.

האמת היא, שאף אחד, אינו מעוניין לחיות במתח וחשדות. לעיתים בדיקת פוליגרף בגידה, אינה פוגעת בנבדק או בנבדקת, כי אם יכולה לבנות ולבסס מחדש את יחסי האמון ולהסיר חשדות. השאלות שתישאלנה בבדיקה עצמה תהיינה מנוסחות באופן ברור ולא ניתן יהיה לבדוק את כוונותיו או כוונותיה של בן\בת הזוג היות והבדיקה עצמה, מטרתה הינה לאמת או לשלול את הבגידה שבגינה מתבצעת בדיקת הפוליגרף.

התנאים לתוצאות בדיקת פוליגרף אמינות

יש לדעת, כי ישנם כללים ברורים לתוצאות טובות של בדיקת פוליגרף בגידה , כמו להגיע לבדיקה, כאשר אתם לא עייפים וזאת, לאחר שקיבלתם את השאלות הרלוונטיות כאשר הנבדק מכיר אותן מראש. יש לענות על שאלות אלה, לפני החיבור למכשיר הפוליגרף. בדיקת הפוליגרף, מתבצעת בתנאים הנ”ל, בכדי להבטיח לנבדק מינימום פגיעה מיותרת.

למרות שעשוי להיות ספק כלשהו לגבי אמינות בדיקת הפוליגרף, היות והבדיקה בודקת גם תגובות שאינן רצוניות אם אדם שנבדק אינו אשם ולכן הוא אף יכול להפליל את עצמו בטעות, כתוצאה מהתרגשות, מתח נפשי ועוד.

השאלות שיישאל הנבדק\ת הינן מכל מיני סוגים והן נועדו להצביע על פרמטרים שונים. לאחר סיום בדיקת הפוליגרף ייבדקו החומרים באמצעות מומחים והדו”ח הסופי יוגש למזמין הבדיקה.

לעיתים התשובות תהיינה בעלות השלכות מרחיקות לכת על העתיד של בן או בת הזוג ולכן בדיקת פוליגרף בגידה, הינה מכרעת הן למי שמזמין בדיקה זו והן למי שנבדק ע”י הפוליגרף.

משרדי חקירות פרטיות עובדים עם מכוני פוליגרף מהימנים לצורך בדיקת פוליגרף בגידה על מנת למצוא את התוצאות הטובות ביותר בכדי לקבל תוצאות אמיתיות של בדיקת פוליגרף בגידה, יש למצוא משרד חקירות פרטיות המתמחה בנושא זה שעובד עם טובי מכוני הפוליגרף. אחד ממשרדי החקירות המוכרים בנושא זה, הינו משרד חקירות פרטיות עדי שירותי מידע.

המשרד מספק שירותי חקירות, מעקב, בילוש ומודיעין עסקי, עבור משרדים ממשלתיים, בנקים ולמגזר העסקי והפרטי. משרד מנוהל ע”י עדי אביאני, ועובד תחת רישיון משרד המשפטים אשר מספרו הוא: 218073. המשרד מספק ראיות הקבילות בביהמ”ש כאשר נגלים סכסוכים ותביעות משפטיות.

צוות החוקרים שלנו יגלה עבורכם הכל

שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
נושא הפניה
הודעה

פוסטים אחרונים
WhatsApp chat