חקירה כלכלית / חקירה פיננסית איתור רכוש

אחד מהנושאים השכיחים, אשר לא אחת מעוררים מריבות בן אנשי עסקים, בני זוג וכדומה הינו נושא חקירות כלכליות. יש ליישב נושא זה ולהוציא את אמת ולשם כך, קיים הצורך שהוא הכרחי בנושא זה, לפנות אל משרד העוסק עם חקירות בנושא הכלכלי. למרות שיש רקע שונה לחקירות הפיננסיות של משרדי חקירות פרטיים, ישנם מקרים המחייבים חקירה מעמיקה. ישנו מודל קבוע כגון: איתור נכסים בארץ ובחו”ל, איתור חשבונות בנק, כלי רכב, מקור הכנסה, פוליסות ביטוח, מניות בחברות ועוד.

המקרים שבהם קיים צורך בחקירה כלכלית

ישנם מקרים אשר בהם שותף חדש נכנס לחבר או ארגון והשותף השני שהוא מנהל את החברה, מעוניין למצוא מידע פיננסי לגבי השותף החדש, מה שמחייב חקירות כלכליות. דו”ח החקירה, יכלול: מס’ ילדים של האובייקט, מצב משפחתי, כתובת מגוריו, מקורות הכנסה, איתור סניפי בנק, כלי רכב, נכסי מקרקעין, הסתבכויות משפטיות או פליליות, חוסן כלכלי ועוד. מטרה של החקירה הפיננסית, מתבצעת באמצעות משרד חקירות פרטיות, אשר בוחר את החוקר הפרטי המתמחה בחקירות פיננסיות. ניתן למצוא פרטים כגון מה רמת האשראי שקיימת לאובייקט, חובות שצבר, אם קיים סיכון עסקי כשאר האובייקט מעוניין להיות שותף בחברה או ארגון וכדומה. מה שמשותף לכל הנושא של חקירות כלכליות, הוא הנושא הפיננסי אבל חקירות אלה כאמור, עשויות להיות בעלות אופי שונה כאשר מדובר על שני סוגים של חקירות: חקירות מטעם מוסדות כמו עיריות, משרדי ממשלה, אשר מבקשים לנהל חקירה כלכלית לגבי יכולותיו של מי שביקש הנחות במיסי העירייה, או שקים חשד שהאדם שאחריו מתבצע מעקב, אינו מדווח למס הכנסה.

כיצד לפנות למשרד החקירות האידיאלי למטרת ביצוע חקירה כלכלית?

יש למצוא מידע והמלצות, לגבי משרדי חקירות פרטיות, אשר מתמחים בנושא של חקירות פיננסיות. הוותק, הניסיון והתמחות בחקירות מסוימות, הם אלה אשר יובילו למשרד האידיאלי עבורכם. אחד מהמשרדים הידועים יותר בנושא זה, הינו עדי שירותי מידע הפועל שנים ומחזיק בחוקרים מנוסים בתחומים מגוונים. המשרד הוא בעל רישיון משרד המשפטים, אשר מספרו : 218073 ומנוהל ע”י עדי אביאני. המשרד, מתמחה בחקירות פיננסיות, למטרת עיקול ומתן אשראי במגזר העסקי, מעקב, בילוש ומודיעין גם עבור משרדים ממשלתיים, בנקים, רשויות, חברות פרטיות ואנשים פרטיים.

צוות החוקרים שלנו יגלה עבורכם הכל

שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
נושא הפניה
הודעה

פוסטים אחרונים
WhatsApp chat