לגלות את כל הסודות בחברה המתחרה

מידע עסקי, הינו אחד מהגורמים המרכזיים ליתרון תחרותי על פני עסקים דומים לשלכם. מדובר על פעילות עסקת מקובלת על רוב החברות בישראל ובעולם כולו. משרדי חקירות פרטיות, יכולים לבצע מודיעין עסקי אשר בו נמצא הליך עקבי ושיטתי, כך שיאפשר לאתר מידע מהמתחרים, מה שייהפך למידע ארגוני בהתאמה לצרכי החברה, המטרות והיעדים שלה, אשר פעולותיה תהיינה מכוונות, בהתאם למידע זה.

כאשר בית העסק, זקוק למידע רגיש כמו למשל:

איסוף מידע לגבי מי שמועמד להיות בכיר בחברה או בתאגיד להשיג מידע לגבי עובד או שותפים בעסק או בחברה החשודים בהונאה בכספי החברה חקירת השוק מול המתחרים הקיימים וכן, לגבי ביצוע של קמפיינים עתידיים. מידע על יצרנים, ספקים אשר עובדים עם החברה אם קיים חשד לבעיות מסוגים שונים איתור בעלי חוב כגון לקוחות שנעלמו מעקב לגבי קיומן של תביעות משפטיות שמתנהלות באופן השוטף

מי מעוניין במודיעין עסקי ובאילו מקרים?

הצורך באיתור מודיעין עסקי יכול לנבוע בכמה מקרים, כאשר בעלי עסק אשר נכנסו לעסק חדש מעוניינים לחקור יותר על השוק, בעלי עסק וותיק יותר, אשר חוששים כי המוניטין של החברה כבר אינו חזק כפי שהיה קודם לכן וכן, כאשר יש לקבל מידע בנוגע למתחרים. תחום ספציפי זה, מעניק לחברות את האפשרות, להתמודד מול מתחרים חזקים או וותיקים. היכלות של המודיעין העסקי, יכול למשל לאגד נתונים בדבר ההתנהגות הדיגיטלית ממקורות שונים ברשת, בכדי לאמוד נתוני תנועה, גיאוגרפיה ומיפוי פניות מאתרים ואפליקציות על אתרי החברה המתחרה. ניתן לזהות מהר מחירים של המתחרים והיכן הם ממוקמים בשוק ביחס לחברה המעוניינת בשירות של חקירה עסקית.

הנשק האסטרטגי הכי טוב לקידום והצלחת בית העסק או החברה

מדובר למעשה על נשק אסטרטגי, לבעלי עסקים, אשר חושבים כמה צעדים קדימה, כך שגם הם יהיו צעד אחד מעל כולם. שירות זה, של מודיעין לעסקים, מסייע בהבנת השוק וחוזה את הצעד הבא של המתחרים. ניתן יהיה לקבל החלטות אסטרטגיות נכונות ויעילות, לטובת עתיד החברה. אחת מחברות החקירות הפרטיות, אשר מתמחה במודיעין אזרחי, הינה חברת עדי שירותי מידע בהנהלתו של עדי אביאני. המשרד פועל שנים ברישיון משרד המשפטים, מס’ 218073. החברה, מעניקה שירותים רבים כגון: חקירות, מעקב, מודיעין עסקי עבור משרדי ממשלה, רשויות, בנקים, חברות ובתי עסק ולמגזר הפרטי.

צוות החוקרים שלנו יגלה עבורכם הכל

שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
נושא הפניה
הודעה

פוסטים אחרונים
WhatsApp chat