מעקב צמוד של חוקרים פרטיים

מעקבים ההגדרה של המילה “מעקב” הינה התחקות אחר מעשיו ופעולותיו של האחר. מעקבים סמויים, הינם עבודתם של משרדי חקירות פרטיות למציאת מידע בנושאים שונים הדרושים ללקוחות המשרד.

משרדי החקירות הפרטיות, נדרשים להתחקות אחר אנשים מסוימים בתיקי חקירה ומטרות מגוונות. ניתן למצוא מעקבים המתבצעים למטרת בגידות בנישואין, בתחום מעקב אחר נוער כאשר החשד של ההורים הוא שהנער או הנערה נמצאים בסכנה.

גם בתחום העסקי מתבצעים כל מיני צעדים על מנת להתחקות אחר חברות מתחרות, חשד לגניבה בבית העסק או בחברה ע”י העובדים, חשיפת הונאות ופעילויות חתרניות על סוגיהן השונים.

גם בקניין ובתחום של זכויות יוצרים יש להתחקות אחר מפרי הזכויות, נקודות הפצה או חנויות המוכרות מוצרים שיש עליהן פטנט רשום ועוד. גם בתחום הפלילי יש לאסוף חומרי ראיות לבית המשפט ואת זה ניתן לבצע רק באמצעות מעקבים של חוקרים פרטיים מנוסים ומקצועיים, אשר מחזיקים בציוד משוכלל שניתן לעקוב אחר אובייקטים מסוימים גם מרחוק.

הדרך לביצוע מעקבים ע”י משרדי חקירות פרטיות

המעקב הנפוץ והידוע ביותר,הינו באמצעות רכב, מעקב רגלי, מעקב באמצעות ציוד טכני משוכלל אשר מבוסס על תקשורת לוויינית ועוד. בסוג זה של מעקבים, מומלץ לתת תשומת לב מרבית לגבי חוקיות המעקב, כך שהבלש או החוקר הפרטי לא יעברו על החוק של הגנת הפרטיות. ראשית, החוקר הפרטי, יתחיל בשלב של הכרת הסביבה, התכונות של מי שיש לעקוב אחריו ודרכי התנהלותו. לאחר שלב זה, יש לגבש את דרך המעקב, הצוות שיידרש למטרת המעקב והציוד שיש להשתמש בו. ביצוע המעקבים על הצד הטוב ביותר באמצעות חברת חקירות מוכרת.

ביצוע המעקבים על הצד הטוב ביותר באמצעות חברת חקירות מוכרת וותיקה

על מנת לבצע נכון מעקבים ובאופן חוקי, יש לפנות למשרד חקירות מוכר שנים שיש לו שם ומוניטין וותק רב. אחד ממשרדי החקירות הפרטיות המוכרות בישראל, הינו עדי שירותי מידע, אשר עוסק שנים רבות בכל סוגי החקירות, אם למטרות חקירות עסקיות, ריגול תעשייתי, מעקב של משרדי ממשלה, מעקבים אחר בן או בת זוג, מעקבים לצרכים פיננסיים ועוד. המשרד פועל תחת רישיון משרד המשפטים אשר מספרו:218073. ההתמחות של עדי שירותי מידע הינה במעקבים, בילוש מודיעין עסקי למשרדים ממשלתיים , סכסוכים משפטיים ועוד. משרד הצליח למצוא ראיות רבות אשר היו קבילות בביהמ”ש או שהיוו עדות חותכת לחשדות של לקוחות המשרד.

צוות החוקרים שלנו יגלה עבורכם הכל

שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
נושא הפניה
הודעה

פוסטים אחרונים
WhatsApp chat